غرفه نمایشگاهی

گروه راگس با تیمی از طراحان و نجاران حرفه ای خود اقدام به خدمات رسانی در زمینه غرفه سازی نموده است.

چگونه یک غرفه نمایشگاهی ساخته می شود

درگام اول با تماس با شرکت راگس و مشاوره رایگان بعد از شرح غرفه مورد نظر و نوع فعالیت و نمایشگاه مربوطه طراحان راگس داده های دریافتی و رویای ذهن مدیر شرکت مربوطه طراحی خود را آغاز نموده و ایده ذهن مدیر مربوطه را به صورت ۳بعدی با استفاده از نرم افزارهای مربوطه مانند ۳D MAX شکل می دهند و پس از تایید مدیر شرکت مربوطه بعد از استخراج ابعاد و نماهای مربوطه و تحویل آن به کارگاه نجاران راگس کار خود را آغاز نموده و بعد ازساخت اجزای غرفه و آماده شدن برای نصب و منتاژ به وسیله خودرو های شرکت راگس به محل نمایشگاه انتقال یافته و بعد از تخلیه اجزا و منتاژ دقیق آن در محل غرفه حال نوبت نقاش های راگس می باشد و بعد از نقاشی و زیبا آرایی غرفه نوبت تکنسین برقکاری راگس می شود و با تجربه و تخصص خود نور پردازی و زیبایی خاصی به غرفه داده و ایده مدیر شرکت مربوطه به واقعیت تبدیل می شود و در هنگام برگزاری نمایشگاه عکاسان هنرمند و خوش ذوق راگس کار خود را شروع کرده و عکسهای زیبایی را خلق کرده و به صورت کاملا رایگان عکسهای مربوطه در یک آلبوم دیحیتال تقدیم مدیر شرکت مربوطه به عنوان هدیه از طرف شرکت راگس تقدیم می گردد و پس از اتمام نمایشگاه هر کدم از متخصصان راگس برای جمع آوری اجزای ساخته شده  در محل حاضر شده و کلیه اجزای غرفه به دقت جمع آوری شده و در انبار راگس نگهداری می شود و به محض در خواست مشتری دوباره همون غرفه در هر جای دلخواه مشتری احداث می شود.

انواع غرفه های نمایشگاهی

۱-طراحی و ساخت غرفه های خودساز
غرفه های نمایشگاهی خودساز، با انواع مصالح و تجهیزات و بر اساس نیاز مشتری، طراحی و بطور کامل از مصالح خام ساخته می شود. پس از دریافت نقطه نظر های غرفه دار ، شرکت راگس غرفه را طراحی و در نرم افزارهای سه بعدی معماری برای ارائه به مشتری آماده خواهد کرد. پس از تایید طرح نقشه های اجرایی کامل و بسیار دقیق به همراه چک لیست های تدارکاتی تهیه و در اختیار واحد اجرای غرفه قرار میگیرد.

۲-غرفه سازی مدولار ماکسیما
ماکسیما یک سازه نمایشگاهی نسبتا مدرن است که قابلیت استفاده بصورت مدولار برای ساخت پاویون ها و یا غرفه های گروهی را دارد. ساخت غرفه های مدولار با سیستم ماکسیما علاوه بر زیبایی و استحکام بیشتر، میتواند امکانات انتخابی بیشتری را در اختیار غرفه داران قراردهد. غرفه های مدولار ماکسیما می تواند در طرح های متنوع و متناسب با بودجه مشتری طراحی شود.

۳-غرفه سازی پیش ساخته مدولار
غرفه سازی نمایشگاهی با سیستم پیش ساخته مدولارفضایی است که بصورت یونیفورم (همشکل) برای استقرار مشارکت کنندگان ساخته می شود. این غرفه های نمایشگاهی بطور معمول توسط برگزار کننده نمایشگاه سفارش داده می شود. حداقل نیاز غرفه داران که شامل فضای مستقل و امکانات اولیه برای بهره برداری و سرویس دهی به بازدید کنندگان می باشد در این غرفه ها تامین می گردد.

۴-غرفه سازی ترکیبی
استفاده از سیستم های پیش ساخته در ترکیب با المان های خود ساز، برای غرفه های گروهی و پاویون های نمایشگاهی کشور های مختلف، و به جهت ایجاد ویژگی و تنوع در غرفه سازی و همچنین کنترل هزینه ها برای بودجه های محدود، روشی موفق و پر طرفدار می باشد ما با ارائه سیستم پیش ساخته با کیفیت و با تکیه بر ظرفیت پر توان ساخت کارخانه راگس و خلاقیت تیم طراحی، تا کنون غرفه های نمایشگاهی ترکیبی موفقی را اجرا نموده ایم.

< a href = "#" class = "scrollup" > < i class = "fa fa-angle-up" > < /i>